AgEagle eBee Ag

Zmapujte své plodiny během minut

eBee Ag dron typu pevné křídlo

Zamoření plevelem, škůdci, správa výživy… Máte toho hodně na práci a nikdy není dostatek času na vše.

S dronem eBee Ag můžete získat úplné hodnocení vaší farmy a plodin rychleji než tradičním terénním průzkumem.

eBee Ag je vyvinut jako spolehlivé a dostupné řešení, které pomůže zemědělcům, agronomům a poskytovatelům služeb rychle a snadno mapovat a monitorovat plodiny.

eBee Ag a jeho kamera poskytují včasné poznatky o zdraví rostlin s přesností a účinností, které lze dosáhnout pouze z leteckých dat. Společně jsou výkonnými nástroji pro lepší rozhodování, růst zdravějších plodin s vyššími výnosy a vyšší ziskovostí.

Vylepšete výnosy plodin

 

Se svou víceúčelovou kamerou Duet M zachycuje eBee Ag při letu ve vzduchu přesná RGB a multispektrální data, aby vám pomohla lépe se rozhodovat na zemi. Pravidelné shromažďování multispektrálních údajů je zásadní pro účinné hodnocení vitality plodin, optimalizaci využití vstupů a pomoc při zachycení časných indikátorů škůdců, chorob a zamoření plevelem, které ohrožují výši výnosů.

eBee Ag také nabízí volitelnou funkci Real-Time Kinematic (RTK) pro větší přesnost mapování. Díky dostupné RTK může dron dosáhnout absolutní přesnosti až 2,5 cm u RGB snímků. Vysoce přesné indexové mapy vám umožní porozumět každému akru a spravovat problematické oblasti v celém poli dříve než ovlivní zisky.

Zjednodušte pracovní postupy

 

Farmy a pole se liší velikostí a tvarem, ale díky eBee Ag je průzkum a sledování vašich plodin rychlé a snadné. Dodává se také s naším novým batohem řady eBee X, což je chytrý a odolný způsob, jak nosit svůj dron (včetně příslušenství) do a z terénu.

V terénu nebo kanceláři jednoduše použijte přiložený software pro plánování letů eMotion a vytvořte si svoji misi. Po startu eBee Ag automaticky shromažďuje obrazová data a přistává na určeném místě přistání. Datové výstupy jsou plně kompatibilní se všemi hlavními informačními programy pro správu zemědělských podniků (FMIS) a přesnou zemědělskou technikou, což dále zjednodušuje provozní pracovní postupy. Pěstitelé mohou vytvářet předpisové mapy s proměnlivou složkou, aby přesně aplikovali vstupy tam, kde jsou nejvíce potřeba – to vše při ochraně vašich investic a zdrojů.

Snižte provozní náklady

 

Ať provozujete vlastní farmu, jste členem družstva nebo pracujete jako poskytovatel zemědělských služeb, víte, že sledování pozemků vyžaduje čas a zdroje. Naštěstí eBee Ag pomáhá odhalit a vyřešit neefektivnost, se kterou je možné se setkat v této oblasti. eBee Ag je navrženo tak, aby fungovalo v extrémních prostředích po celém světě a je vhodné pro intenzivní a opakované mise pro mapování plodin, které poskytují přesnější hodnocení pole a plodin a umožňují chytřejší průzkum a rozhodování.

eBee Ag vybavené standardní baterií je schopno létat až 45 minut. Dostupná baterie s prodlouženou výdrží prodlouží dobu letu až 55 minut – umožní dronu pokrýt více než 160 hektarů při jednom letu a šetří drahocenný čas a peníze ve srovnání s konvenčním průzkumem. Tímto způsobem můžete přesměrovat své úsilí na další důležité úkoly a spravovat provozní prostředky s vyšší efektivitou.

Duet M

 

Pokročilá duální kamera pro všechny vaše zemědělské potřeby

 

Duet M je inovativní víceúčelová RGB a multispektrální mapovací kamera. Použijte ji k rychlému a snadnému vytváření geoprostorově přesných multispektrálních map a digitálních povrchových modelů s vysokým rozlišením (DSM).

Inovativní víceúčelová RGB a multispektrální kamera

 

Duet M obsahuje inovativní S.O.D.A. kameru, první senzor vytvořený speciálně pro použití v dronech. S.O.D.A. funguje jako vaše oči na obloze a pořizuje úžasně ostré letecké snímky v různých světelných podmínkách, z nichž je možné vytvořit detailní živé ortomozaiky a vysoce přesné digitální modely povrchu.

Duet M také obsahuje multispektrální kameru Parrot Sequoia+. Pořizuje snímky plodin ve čtyřech přesně definovaných pásmech. Podporuje RTK řešení s vysokou přesností a se svou vestavěnou automatickou radiometrickou kalibrací při použití v Pix4Dmapper nebo Pix4Dfields není potřeba používat kalibrační terč. Výsledkem je rychlý a bezproblémový pracovní postup a konzistentní, opakovatelné měření, které jsou klíčem k úspěchu pro vysoce kvalitní rozhodování.

Zaujal Vás bezpilotní systém eBee Ag?

Nabízíme Vám jeho bezplatnou ukázku spolu s nasnímáním Vaší lokality i následným zpracováním nasnímaných dat.

Pokud máte o předvedení zájem, napište nám nebo zavolejte a domluvte si termín.

Více informací najdete v brožuře eBee AG