eMotion

Software pro řízení letu (nebo software na pozemní stanici dronu) určuje, jaký bude váš zážitek – pokud je to příliš komplikované nebo matoucí, mise se rychle mohou stát dřinou. eMotion je jiný – je to pokročilý, škálovatelný software pro drony, který může používat kdokoliv.

Tam kde se jednoduchost potkává s výkonem

eMotion je jediný profesionální software pro drony, který podporuje operace jak s pevnými křídly, tak multirotorovými bezpilotními systémy. Zahrnuje intuitivní bloky plánování misí a letové režimy, které vyhovují každé aplikaci, od automatizovaných letů mapování eBee až po podrobné kontroly pomocí senseFly albris.

Plnohodnotné 3D prostředí

Plnohodnotné 3D prostředí softwaru eMotion přidává do řízení letů dronů nový rozměr – pomáhá vám přesněji plánovat, simulovat a řídit trajektorii vašeho dronu pro bezpečnější lety, konzistentní výkon a lepší kvalitu dat.

Připojený

eMotion 3 je neustále se rozvíjející centrum. Bezdrátově se připojí k vašemu dronu, k průmyslovým cloudovým řešením, geodetickým základnovým stanicím, datům o vzdušném prostoru a dokonce zahrnuje i aktuální informace o počasí.

 

Softwarové požadavky

OS pouze 64-bit, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 10, Apple hardware není podporován

Správa letů a dat dronů

 

Plán

S eMotion jsou lety vytvářeny pomocí bloků misí. Stačí si vybrat blok (letecké mapování, koridor atd.), Zvýraznit oblast, kterou chcete mapovat, definovat klíčová nastavení a eMotion automaticky vygeneruje letový plán vašeho dronu. Podporovány jsou víceletové mise a můžete aktivovat / importovat údaje o nadmořské výšce pro ještě bezpečnější a přesnější lety.

Simulace

Režim simulátoru softwaru eMotion vám pomůže optimalizovat váš letový plán a prozkoumat funkce vašeho dronu. Jednoduše zadejte sílu a směr větru a poté stisknutím tlačítka „spusťte“ svůj dron. Nyní můžete sledovat všechny aspekty vašeho letu, jak dron letí svou misí.

Let

Nahrajte svůj letový plán bezdrátově do svého dronu. Po jednoduchém ručním spuštění dronu s pevnými křídly eBee drony samostatně létají, zachycují snímky a přistanou. U albris si můžete vybrat mezi automatickou mapovací misí nebo režimem eMotion Interactive ScreenFly pro živé inspekce.

Export dat

Integrovaný správce letových údajů eMotion automaticky zpracovává georeferencování a přípravu snímků potřebných pro následné zpracování ve fotogrammetrickém softwaru, jako je například Pix4Dmapper (což výrazně snižuje problémy s kompatibilitou softwaru třetích stran).

 

Softwarové požadavky

OS pouze 64-bit, Microsoft Windows 7, Microsoft Windows 8, Microsoft Windows 10, Apple hardware není podporován

GEOTRONICS Praha, s. r. o.

Pikovická 11
147 00 Praha 4

IČO : 480 27 014
DIČ: CZ48027014

Tel: +420 735 759 369

info@bezpilotne.cz

Provozní­ doba:

Pondělí - Pátek
8:00 - 16:30