AgEagle eBee Geo

Mapujte více za méně

eBee Geo dron typu pevné křídlo

eBee Geo je cenově dostupný mapovací dron s pevnými křídly navržený tak, aby splňoval nejvyšší nároky geodetů, stavebních inženýrů a profesionálů GIS na celém světě. eBee Geo je robustní, intuitivní na ovládání a umožňuje průzkum a mapování od malých až po velké oblasti rychleji, efektivněji a s menším rizikem než pouze pomocí terestrického mapování geodetickými přístroji.

Pořízená data lze rychle zpracovat do vysoce přesných georeferencovaných ortofotomap, digitálních výškových modelů, digitálních modelů povrchu a mračen bodů s vysokou hustotou, které přinesou další hodnotu nad rámec běžných vektorových dat.

eBee Geo, navržené jako doplněk k vaší sadě nástrojů pro měření, přichází se vším, co potřebujete, abyste mohli začít, včetně profesionální technologie kamer dronů a eMotion, osvědčeného softwaru pro plánování letů.

Pokročilé

eBee Geo je vysoce pokročilé řešení pro geodézii a mapování pomocí dronů. Lehké, ale neuvěřitelně odolné, navrženo tak, aby fungovalo v nejnáročnějších podmínkách, a to díky optimalizovanému draku a vysoce tvrdému spodnímu krytu těla.

S eBee Geo můžete zmapovat až 160 ha z výšky 120 m s maximální dobou letu 45 minut.

Potřebujete vysokou přesnost dat? eBee Geo je také dostupné s přesným vlícováním snímků pomocí RTK (kinematika v reálném čase).

Důvěryhodné

eBee Geo je vytvořeno na základě více než 10 leté zkušenosti s mapováním pomocí dronů. A tak jako všechny drony AgEagle je podpořeno přední celosvětovou péčí o zákazníky, včetně jednoroční omezené záruky a doživotní hardwarové a softwarové podpory eMotion.

Všichni uživatelé eBee Geo také získají přístup k naší široké škále vzdělávacích materiálů, jako je znalostní databáze AgEagle, videonávody a online vzdělávací a školící platforma senseFly Academy.

Dostupné

AgEagle řešení pro mapování pomocí dronů může pomoci každému geodetovi nebo GIS profesionálovi mapovat bezpečněji a chytřeji. eBee Geo všechny tyto výhody kombinuje do jediného dostupného balíčku dronu s pevnými křídly.

Výsledkem je odolný a efektivní dron vhodný i pro ty nejnáročnější mise. Jeho profesionální kamera S.O.D.A. (senzor optimalizovaný pro použití v dronech) zaručuje ostré a přesné výsledky mapování a automatizovaný let eBee Geo přináší jednoduché, škálovatelné a dostupné mapování.

senseFly S.O.D.A.

 

eBee Geo přichází s naší na míru vytvořenou kamerou „Senzorem optimalizovaným pro použití v dronech“ (S.O.D.A.) určenou pro rychlé a robustní snímání dat i v těch nejnáročnějších podmínkách.

senseFly S.O.D.A. (Senzor optimalizovaný pro použití v dronech) je první kamera postavená pro profesionální použití v dronech a rychle se stala referenčním senzorem ve svém oboru.

Pořizuje neuvěřitelně ostré letecké snímky za různých světelných podmínek, díky nimž lze vytvářet podrobné, živé ortomozaiky a vysoce přesné digitální výškové modely.

 

eMotion software

Výkon se snoubí s jednoduchostí

Přátelský k začátečníkům, ale nabitý pokročilými funkcemi pro optimalizaci výsledků.

Flexibilní

Velký výběr letových režimů, asistenčních funkcí a bloků plánování misí, které vyhovují každému použití.

Plnohodnotné 3D prostředí

Plné 3D prostředí eMotion přidává do řízení letů dronů nový rozměr – pomáhá vám přesněji plánovat, simulovat a řídit trajektorii vašeho dronu pro bezpečnější lety, konzistentnější výkon a lepší kvalitu dat.

Připojený

eMotion se připojí k vašemu dronu, stolnímu a cloudovému softwaru, geodetickým referenčním stanicím, předpovědi počasí, datům o vzdušného prostoru a dalším.

 

Zaujal Vás bezpilotní systém eBee Geo?

Nabízíme Vám jeho bezplatnou ukázku spolu s nasnímáním Vaší lokality i následným zpracováním nasnímaných dat.

Pokud máte o předvedení zájem, napište nám nebo zavolejte a domluvte si termín.

Více informací najdete v brozuře eBee Geo