AgEagle eBee X

Mapujte bez omezení

eBee X je pevné křídlo pro širokou škálu použití

Víceúčelové

Jeden nástroj, více kamer pro každou práci. Systém eBee X vyhovuje široké škále různých úloh díky řadě průkopnických kamer. Patří sem nová senseFly S.O.D.A. 3D pro ohromující 3D rekonstrukce vertikálních a svislých ploch, jako jsou městská centra, doly nebo útesy, nejmodernější fotogrammetrická kamera senseFly Aeria X RGB a senseFly Duet T pro vytváření geo-přesných termálních map.

Efektivní a přesné

EBee X splní náročné požadavky každého projektu. Jeho jedinečná schopnost odemčení prodloužené výdrže umožní letový čas až 90 minut – pro rozsáhlé pokrytí až 500 ha při 122 m* – a jeho vysoká přesnost na vyžádání (RTK / PPK) vám pomůže dosáhnout absolutní přesnost až 3 cm (1,2 in) bez pozemních vlícovacích bodů.

Robustní a spolehlivé

Zařízení eBee X vám umožňuje pracovat prakticky na každém místě bez ohledu na to, jak je náročné, a to díky své technologii příkrého přistání, vysoce robustnímu designu, živým informacím o letovém provozu a dalším. To vše zajištěno profesionální místní podporou senseFly.

* Max. údaje o pokrytí založené na letu eBee X v rovinatém terénu, v optimálních podmínkách za použití senzoru senseFly S.O.D.A. 3D.

Možnosti kamer

Systém eBee X vyhovuje celé řadě úloh díky řadě průkopnickým kamerám. Stačí vybrat senzor nebo více senzorů, které nejlépe vyhovují vašim potřebám.

SenseFly Aeria X je špičkový kompaktní fotogrammetrický senzor.

Tato robustní inovace nabízí perfektní kombinaci velikosti, hmotnosti a kvality obrazu podobné DSLR kamerám. Nabízí ohromující detail a jasnost obrazu ve všech světelných podmínkách, což vám umožní mapovat více hodin denně než kdy předtím.

Technologie přímého georeferencování během letu automaticky zaznamenává polohu GNSS a orientaci kamery v každém místě snímkování.

 

 

 

SenseFly Duet T je robustní dvoukanálová tepelně mapovací souprava. Použijte ji k rychlému a snadnému vytvoření geo-přesných termálních map a digitálních modelů povrchu.

Duet T obsahuje infračervený senzor s vysokým rozlišením (640 x 512 pixelů) a RGB snímač SenseFly S.O.D.A. Oba obrazové zdroje lze používat současně nebo samostatně podle potřeby, zatímco integrovaná funkce synchronizace polohy kamer pracuje ve spolupráci s fotogrammetrickým softwarem Pix4Dmapper (volitelné), což zjednodušuje proces rekonstrukce mapy.

RGB kamera s vysokým rozlišením a multispektrální kamera senseFly Duet M je inovativní dvouúčelový RGB a multispektrální kamerový mapovací systém.

Použijte jej k rychlému a snadnému vytváření geopolohově přesných multispektrálních map a digitálních modelů povrchu s vysokým rozlišením (DSM).

 

MicaSense RedEdge-MX je robustní, vestavný profesionální multispektrální senzor. Multispektrální senzory snímají červenou, zelenou, modrou, blízkou infračervenou a červenou okrajovou část spektrálního pásma. Data z jediného náletu mohou být použita pro generování snímků v pravých barvách, základních vegetačních indexů vitality plodin, ale i pokročilých analytických úloh, jako je identifikace květů a detekce plevele.

V kombinaci s odolným designem je RedEdge-MX výkonným multispektrálním senzorem.

Senzor MicaSense RedEdge-MX je dostupný včetně kitu pro integraci kamery do těla eBee X, senzoru osvitu DLS 2 a panelu pro kalibraci odrazivosti.

Integrační kit pro eBee X se dá pořídit i samostatně, pro zákazníky kteří MicaSense RedEdge-MX již vlastní a chtěli by ho osadit do dronu, který nabízí daleko vyšší efektivitu a mnohem větší pokrytí na jeden let než multirotorové systémy.

 

Parrot Sequoia je nejmenší a nejlehčí multispektrální snímač, který byl kdy vyroben.
Pořizuje zároveň snímky ve čtyřech přesně definovaných spektrálních pásmech a také ve viditelném RGB spektru.

Podporuje také určování polohy pomocí přesného vlícování. Díky vestavěné funkci automatické radiometrické kalibrace není nutné při použití fotogrammetrického softwaru Pix4Dfields nebo Pix4Dmapper používat kalibrační terč. Výsledkem je rychlý a jednoduchý postup zpracování a konzistentní a opakovatelné výsledky, které jsou klíčem pro kvalitní rozhodování.

S.O.D.A. je první kamera, která je navržena speciálně pro profesionální fotogrammetrii pomocí dronů a rychle se stala referenčním senzorem ve své třídě. Pořizuje úžasně ostré letecké snímky v celé řadě světelných podmínek, které umožňují vytvářet detailní, živé ortosnímky a vysoce přesné digitální modely povrchu.

S.O.D.A. 3D je jedinečná inovace – profesionální fotogrammetrická kamera, která mění orientaci během letu a zachycuje vždy tři snímky (2 šikmé, 1 nadir), pro mnohem širší zorné pole. Je optimalizován pro rychlé a robustní zpracování obrazu pomocí programu Pix4Dmapper.

 

Corridor zjednodušuje mapování lineárních staveb a území. Tato integrační sada uchycuje modul S.O.D.A. (není součástí dodávky) v pozici podélné (na výšku) a snímkování pomocí Corridor jsou spravována pomocí speciálního bloku mise mapování koridorů v eMotion 3.

Corridor je kombinací snímače S.O.D.A. a softwaru eMotion, které dělá mapování snazším.

Zaujal Vás bezpilotní systém eBee X?

Nabízíme Vám jeho bezplatnou ukázku spolu s nasnímáním Vaší lokality i následným zpracováním nasnímaných dat.

Pokud máte o předvedení zájem, napište nám nebo zavolejte a domluvte si termín.