WEBINÁŘE BEZPILOTNĚ 2020

 

Rádi bychom Vás pozvali na další ročník Bezpilotně 2020!

Využijte možnosti zúčastnit se letošní netradiční formy konference a zaregistrujte se ZDARMA na webináře, které jsme pro Vás připravili.

V sérii on-line prezentací Vám představíme novinky a řešení bezpilotního mapování s drony senseFly a DJI.

 

PROGRAM WEBINÁŘŮ:

14. května / 9.00 – 10.00 / senseFly eBee X
  • Víceúčelový letoun pro efektivní mapování, inspekce a 3D modely. Nasnímkujte precizně i rozsáhlé projekty snadno a rychle.
  • Hosté: Mirakhmad Aliakbarov senseFly, Ing. Zdeněk Patočka Ph.D. Mendelova univerzita v Brně, Ing. Miroslav Kučera Krajský úřad Jihočeského kraje

Přihlásit na webinář se můžete ZDE

 

21. května / 9.00 – 10.00 / Všestranná a variabilní řada dronů DJI Matrice
  • Některé projekty vyžadují nasazení robustního, stabilního dronu s možností konfigurace pro odlišné projekty. Právě pro tyto aplikace se hodí produkty řady Matrice z portfolia DJI Enterprise. Drony této řady mohou nést několikakilové senzory, mohou mít připojené dva gimbaly s kamerami pro pořizování různého typu snímků např. RGB snímek a termální snímek. Umožňují také připojení vlastní kamery pomocí SDK.
  • Hosté: Ing. Miroslav Kučera – Krajský úřad Jihočeského kraje, zástupce firmy Kámen Zbraslav

Přihlásit na webinář se můžete ZDE

 

28. května / 9.00 – 10.00 / Pix4Dmapper a představení nových produktů
  • Seznámení s fotogrammetrickým softwarem Pix4Dmapper pro desktopový počítač i cloud, včetně výstupů, dále nových produktů Pix4Dsurvey, Pix4Dmatic, Pix4Dscan a Pix4Dinspect.

Přihlásit na webinář se můžete ZDE

 

4. června / 9.00 – 10.00 / Kompaktní drony DJI Mavic 2 Enterprise
  • Nejlehčí řada profesionálních dronů DJI Mavic 2 Enterprise Zoom pro snadné a rychlé inspekce a snímkování menších zájmových území. Mavic 2  Enterprise Dual přidává termální kameru Flir pro pokročilé snímkování, inspekce a vyhledávání v infračerveném spektru.

Přihlásit na webinář se můžete ZDE

 

NA BEZPILOTNĚ 2020 JSTE MOHLI VIDĚLI:

30. dubna / 9.00 – 10.00 / Multispektrální drony nejen pro zemědělce
  • Dron s multispektrální kamerou je užitečným pomocníkem pro mapování vegetace a zachycení jejího zdravotního stavu. Uplatnění může nalézt nejen v oblasti zemědělství, ale i v lesnictví, kde data mohou sloužit pro detekci stromů postižených suchem, a tím pádem náchylných na napadení kůrovcem.  Vhodným dronem může být senseFly eBee či DJI Phantom 4 multispektrál.
  • Hosté: Ing. Zdeněk Patočka, Ph.D. Mendelova univerzita v Brně, doc. Mgr. Jitka Kumhálová, Ph.D. Česká zemědělská univerzita v Praze
7. května / 9.00 – 10.00 / DJI řešení pro mapování
  • DJI Phantom 4 jako řešení pro bezpilotní mapování a inspekce, a to jak ve verzi RTK, tak Phantom 4 PRO V2. Součástí řešení je i fotogrammetrický software, který zpracovává pořízené snímky na výslednou ortofotomapu a 3D modely.

 

Pokud Vám termín webinářů nebude vyhovovat, o nic nepřijdete.

Zaregistrujte se prostřednictvím našeho formuláře a my Vám po skončení vysílání pošleme odkaz na shlédnutí záznamu.