DJI Matrice 350 RTK

S plnou energií vpřed

Vylepšená vlajková loď Matrice 350 RTK nastavuje nové měřítko pro toto odvětví. Tato platforma nové generace nabízí zcela nový systém přenosu videa a ovládání, účinnější systém baterií a komplexnější bezpečnostní funkce, stejně jako robustní užitečné zatížení a možnosti rozšíření. Je plně vybavena energií pro jakékoli letecké operace.

  • 55-Min Max letový čas [1]
  • IP55 krytí [2]
  • DJI O3 Enterprise přenos

  • DJI RC Plus

  • 400 cyklů baterie [3]
  • 6 směrové snímání a polohování
  • FPV kamera s nočním viděním
  • Podpora vícenásobného zatížení

Výkonný let bez námahy

Matrice 350 RTK je odolný, má výkonný pohon, zvýšenou úroveň ochrany a vynikající letové vlastnosti, takže bez problémů zvládne nejrůznější výzvy.

55 mins [1]

Max letový čas

IP55 [2]

Stupeň krytí

2,7 kg

Hmotnost užitečného zatížení

7000 m [4]

Max. letová výška

12 m/s

Odolnost větru

-20° to 50° C

Provozní teplota

Stabilita díky novému přenosovému systému

O3 Enterprise přenos

 

Matrice 350 RTK využívá DJI O3 Enterprise přenos, který podporuje tříkanálové živé přenosy v HD rozlišení 1080p [5] a maximální přenosovou vzdálenost 20 km. [6] Dron i dálkový ovladač jsou vybaveny čtyřanténovým vysílacím systémem, který dokáže inteligentně vybrat dvě optimální antény pro vysílání signálů, zatímco čtyři antény současně signály přijímají. Tímto způsobem se výrazně zlepšují schopnosti proti rušení a optimalizuje se stabilita přenosu.

Nový zážitek s ovládáním

DJI RC Plus

DJI RC Plus je vybaven 7palcovým vysoce jasným displejem, podporuje režim dvou operátorů a je dodáván se standardní externí baterií WB37, která nabízí provozní dobu až šest hodin a vyhovuje různým provozním potřebám.

Připraven na náročné prostředí

DJI RC Plus má krytí IP54, [2] je prachotěsný a vodotěsný, takže spolehlivě funguje i za nepříznivého počasí. Provozní teplota je -20° až 50° C, což podporuje nepřetržitý provoz i v horkém nebo chladném prostředí.

Plynulé a efektivní řízení

Na přední, zadní a horní straně dálkového ovladače je několik tlačítek a ovladačů pro rychlé ovládání. Funkce tlačítek lze přizpůsobit zvyklostem uživatelů a zajistit intuitivní a flexibilní ovládání.

 

DJI Pilot 2

Aplikace DJI Pilot 2 je optimalizována tak, aby přehledně zobrazovala typ mise a stav letu. Snadné a plynulé ovládání dronu a užitečného zatížení usnadňuje efektivnější provoz.

Vylepšený systém baterií

Nový systém duálních baterií

Matrice 350 RTK je vybaven novým systémem dvou baterií TB65, který podporuje výměnu baterií za provozu a umožňuje opakované lety bez vypnutí. Akumulátor lze nabíjet až 400 cykly [3], což snižuje náklady na jeden let.

 

Inteligentní bateriová stanice nové generace

Nová inteligentní bateriová stanice BS65 představuje komplexní řešení pro nabíjení, skladování a přepravu baterií.

Několik režimů nabíjení

Inteligentní správa

Přeprava bez námahy

Zvýšená bezpečnost letu

 

Indikátor uzamčení ramene

FPV kamera s nočním viděním

6 směrové snímání a polohování

CSM radar [8]

Vícevrstvá redundance

Užitečné zatížení pro DJI

Vysvětlivky

1. Měřeno s přístrojem Matrice 350 RTK letícím rychlostí přibližně 8 m/s bez užitečného zatížení v bezvětří, dokud stav baterie nedosáhl 0 %. Údaje jsou pouze referenční. Věnujte prosím pozornost upozorněním v aplikaci na skutečnou dobu používání.
2. Měřeno v kontrolovaném prostředí. Stupeň krytí IP není trvale platný a může se snížit v důsledku opotřebení výrobku.
3. Až 400 cyklů, pokud je kumulativní doba trvání úrovně nabití baterie ≥ 90 % kratší než 120 dní během 12 měsíců.
4. Měřeno s vrtulemi 2112 pro vysoké výšky s nízkou hlučností a vzletovou hmotností ≤ 7,2 kg.
5. Vyžaduje se režim dvou operátorů.
6. Měřeno s dodržením FCC v nerušeném prostředí s nízkou úrovní rušení ve výšce letu přibližně 120 m. Údaje jsou pouze referenční. Během letu věnujte pozornost upozorněním v aplikaci.
7. Existují určité slepé oblasti vizuálního snímání a infračerveného snímání. Výkon určování polohy a snímání překážek může být ovlivněn letovým prostředím a vlastnostmi překážek. Létejte prosím s opatrností.
8. Prodává se samostatně.

GEOTRONICS Praha, s. r. o.

Pikovická 11
147 00 Praha 4

IČO : 480 27 014
DIČ: CZ48027014

Tel: +420 735 759 369

info@bezpilotne.cz

Provozní­ doba:

Pondělí - Pátek
8:00 - 16:30