DJI MATRICE 600 PRO

Jednoduše profesionální výkon.

Matrice 600 Pro (M600 Pro) používá všechny ověřené technologie modelu M600 a navíc přináší vylepšený letový výkon a vyšší nosnost. Předinstalovaná ramena a antény zkracují čas potřebný pro sestavení dronu před letem a modulární konstrukce usnadňuje montáž dodatečných modulů.
Dron je vybaven nejmodernějšími technologiemi DJI, včetně řízení letu pomocí A3 Pro, přenosového systému Lightbridge 2 HD, inteligentními bateriemi a systémem pro správu napájení. Vybrané fotoaparáty a gimbaly Zenmuse jsou nativně kompatibilní a díky možnosti plné integrace se softwarem a hardwarem třetích stran je M600 Pro ideálním řešením pro profesionální letecké snímkování a průmyslové aplikace.

 

  • Profesionální HD přenos signálu
  • D-RTK GNSS
  • Vývojové prostředí SDK
  • Výkonné ovládání aplikací

 

  • Letový regulátor A3 PRO
  • Pohodlná kompletní integrace

 

  • Prodloužený letový čas a dosah 
  • Nabíjení šesti baterií současně

A3 PRO letový systém. Vynikající výkon.

Systém řízení letu A3 Pro obsahuje trojitý redundantní modulární a diagnostický algoritmus, který porovnává údaje ze 3 sestav GNSS přijímačů a doplňuje je o další údaje. Nový tlumící systém pro moduly A3 umožňuje precizní ovládání multirotorového dronu tím, že poskytuje přesná data pro stabilní letový výkon. Auto adaptivní systém automaticky optimalizuje parametry letu na základě použitého užitečného zatížení. Kompatibilita s D-RTK GNSS znamená, že systém A3 Pro dokáže odolat magnetickému rušení poskytnutím telemetrických údajů s centimetrovou přesností, což je důležité pro použití v průmyslových aplikacích.

Velmi pohodlná kompletní integrace.

M600 Pro je jednoduše a snadno sestavitelný, připraven k letu během několika minut. Konstrukce dronu je optimalizována pro snazší přepravu použitím rychloupínacího přistávacího podvozku a skládacích ramen s vrtulemi. Byla upravena poloha GNSS modulů a dalších senzorů, které spolu s novým vrchním krytem a lepším systémem tlumení IMU jednotky zvyšuje spolehlivost během letu. M600 Pro také přichází s odolným a přizpůsobitelným přepravním pouzdrem, které dron chrání před poškozením případnými vibracemi nebo pády způsobenými přepravou nebo přenášením.

Nabíjejte šest baterií zároveň.

Nabíječka M600 Pro má 6 nabíjecích portů, čímž umožňuje nabíjet 6 inteligentních baterií zároveň. Všechny baterie jsou nabity za velmi krátký čas* pro rychlou a efektivní přípravu.

*92 minut pro TB47S a 110 minut pro TB48S

Řešení pro leteckou fotogrammetrii

Prachotěsný pohonný systém zjednodušuje údržbu a motory s aktivním chlazením zajišťují spolehlivost po dlouhou dobu. M600 Pro je nativně kompatibilní s mnoha Zenmuse kamerami a gimbaly. S nosností užitečné zátěže až 6 kg bez problému podporuje gimbal Ronin-MX, DJI Focus a celou řadu dalších kamer, od systému Mikro 4/3, až po RED EPIC.

 

 

Kompatibilní kamery

Kompatibilní kamery

Prodloužený letový čas a dosah přenosu signálu

 

M600 Pro má prodloužený letový čas a dosah přenosu signálu až 5 km. Komplexní systém správy baterií zajistí to, že pokud uživatel zapne nebo vypne jednu z baterií, ostatní automaticky provedou totéž. Systém monitoruje každou baterii během letu a zabezpečí automatické bezpečné přistání, pokud by došlo ke selhání jedné baterie. Ve srovnání s tradičními neinteligentními bateriemi přináší systém napájení M600 Pro jednodušší správu a zvýšenou bezpečnost.

Profesionální přenos signálu v HD

 

DJI Lightbridge 2 je navržen tak, aby splňoval veškeré potřeby profesionálního přenosu signálu. Podporuje vysoké snímkovací frekvence a živé HD streamování obrazu. Rozhraní USB, mini-HDMI, 3G-SDI porty a Lightbridge 2 pozemní stanice podporují video výstup s rozlišením až 1080p/60fps. Dynamický auto-adaptivní bezdrátový datový spoj podporuje přenos na velmi velkou vzdálenost s malým zpožděním. Podporuje vysílací standardy 720p/59,94fps a 1080i/50fps, umožňujícím ještě více kreativní příležitosti pro letecké snímkování.

 

D-RTK GNSS

 

Použitím dvojitých antén přináší D-RTK GNSS významný průlom pro vysoce přesné průmyslové aplikace. Dokáže odolávat silnému magnetickému rušení a poskytuje přesnost v řádu centimetrů i v prostředích s kovovými konstrukcemi.

Otevřené vývojové prostředí (SDK)

 

M600 Pro je plně kompatibilní s DJI Onboard SDK a Mobile SDK čímž splňuje požadavky vývojářů různých průmyslových aplikací. Disponuje čtyřmi porty, z toho dvěma paralelními CAN porty a jeden API port pro připojení DJI zařízení, včetně D-RTK GNSS přijímače, nebo zařízení třetích stran.

Výkonná ovládací aplikace

 

M600 Pro podporuje ovládání pomocí aplikací DJI GO a DJI Assistant 2. Získejte živé zobrazení HD obrazu, stav baterie, sílu signálu a dalších přímo v aplikaci DJI GO. DJI Go také umožňuje ovládat kameru a poskytuje přístup k nastavení rychlosti závěrky, ISO, ovládání snímkování nebo natáčení videa u kamer Zenmuse, případně i ostření a ovládání clony u kamer Zenmuse X5 a X5R. DJI Assistant 2 podporuje aktualizace firmware a software pozemní stanice a je vybaven i vestavěným simulátorem letu.

Geotronics Praha, s. r. o.

Pikovická 11
147 00 Praha 4

IČO : 480 27 014
DIČ: CZ48027014

Tel: +420 296 801 186
Fax: +420 296 801 185

info@bezpilotne.cz

Provozní­ doba:

Po - Pá
8:00 - 16:30