DJI Mavic 3 Enterprise

Váš dron pro každodenní použití

Mavic 3 Enterprise nově definuje průmyslové standardy pro malé komerční drony. Díky mechanické závěrce, kameře s 56× zoomem a modulu RTK pro přesnost na úrovni centimetrů posouvá Mavic 3E mapování a efektivitu misí na novou úroveň. K dispozici je i termovizní verze pro hasiče, pátrací a záchranné akce, inspekce a noční operace.

 • Kompaktní a přenosný
 • Širokoúhlý fotoaparát 4/3 CMOS [1]
 • 56× hybridní zoom
 • 640 × 512 px termo kamera [2]
 • 45-min max letový čas [3]
 • DJI O3 Enterprise přenos
 • Centimetrové polohování s RTK [4]
 • Hlasitý reproduktor [4]

 

Kompaktní a přenosný

 

Zefektivněný a kompaktní Mavic 3 Enterprise Series lze přenášet v jedné ruce a nasadit jej v okamžiku, kdy je třeba. Je ideální pro začínající i zkušené piloty a je zkonstruován pro dlouhé mise.

Špičkový výkon fotoaparátu

Mapujte s rychlostí

Širokoúhlý 20 Mpx snímač CMOS 4/3 modelu Mavic 3E má mechanickou závěrku, která zabraňuje rozmazání pohybu, a podporuje rychlé snímání v intervalu 0,7 sekundy. Dokončete mapovací mise s mimořádnou efektivitou bez potřeby pozemních vlícovacích bodů.

Vylepšený výkon při slabém osvětlení

Širokoúhlá kamera Mavicu 3E má 3,3 μm velké pixely, které spolu s inteligentním režimem slabého osvětlení nabízejí výrazně lepší výkon za zhoršených podmínek.

Zaměřit a najít

Mavic 3E i Mavic 3T jsou vybaveny 12 Mpx kamerou se zoomem, která podporuje až 56× maximální hybridní zoom pro zobrazení podstatných detailů na dálku.

Spatřit neviditelné

Termokamera Mavic 3T má rozlišení 640 × 512 a podporuje bodové a plošné měření teploty, upozornění na vysokou teplotu, barevné palety a izotermy, které vám pomohou najít cíle a rychle se rozhodovat. [2]

Současné zvětšení na rozdělené obrazovce

Termokamera a kamera se zoomem Mavic 3T podporují 28× nepřetržitý zoom vedle sebe pro snadné porovnávání. [2]

 

 

Výjimečná provozní efektivita

Baterie optimalizované pro výdrž

45 minutové lety umožňují pokrýt větší plochu při každé misi, takže během jediného letu můžete zmapovat až 2 kilometry čtvereční. [3][5]

Maximální letový čas

 • 45 minut [3]

Mapovaná plocha na jeden let

 • 2 kilometry čtvereční[5]

 

Rychlé nabíjení baterií pomocí 100W nabíjecího centra nebo přímé nabíjení dronu pomocí 88W rychlonabíjení.

Nabíjecí centrum

 • 100 W

Dron

 • 88 W

Přenos obrazu nové generace

Čtyři antény O3 Enterprise Transmission umožňují stabilnější připojení v nejrůznějších složitých prostředích.

Vícesměrová detekce pro bezpečné létání

Je vybaven širokoúhlými kamerami na všech stranách pro všesměrové vyhýbání se překážkám s nulovými mrtvými úhly. Nastavení signalizace přiblížení a brzdné dráhy v závislosti na požadavcích mise. [6]

Pokročilý systém RTH automaticky naplánuje optimální trasu domů, čímž šetří energii, čas a problémy.

Systém APAS 5.0 umožňuje automatické vyhýbání se překážkám, takže můžete létat bez obav. [7]

Vysvětlivky

1. K dispozici pouze pro Mavic 3E.

2. NEVYSTAVUJTE čočky termokamery silným zdrojům energie, jako je slunce, láva nebo laserový paprsek. V opačném případě může dojít k popálení senzoru kamery, což povede k jeho trvalému poškození.

3. Měřeno při rovnoměrné rychlosti 32,4 km/h na úrovni moře v bezvětří. Pouze pro informaci. Při skutečném létání věnujte prosím pozornost aplikaci DJI Pilot 2, kde naleznete tipy pro zpáteční let.

4. Příslušenství se prodává samostatně.

5. Při GSD 5 cm, s 80% mírou dopředného překrytí, 60% mírou bočního překrytí a rychlostí letu 15 m/s.

6. Nelétejte za nepříznivého počasí, jako je silný vítr (rychlost větru 12 m/s a více), sníh, déšť, blesky, mlha atd. Nelétejte ve výškách nad 6.000 metrů. Nelétejte v prostředí s teplotou pod -10 °C nebo nad 40 °C. Nevzlétávejte na pohybujících se plochách (např. jedoucí auta, lodě). Nelétejte v zrcadlově odrazivých oblastech, jako je voda nebo sníh, abyste zajistili správnou funkci vizuálního polohového systému, a létejte v dobře osvětleném prostředí, když jsou signály GNSS slabé. Nízké okolní osvětlení může způsobit, že systém vizuální polohy nebude pracovat správně. Při létání v blízkosti zdrojů elektromagnetického rušení dbejte na bezpečnost letu. Mezi běžné zdroje elektromagnetického rušení patří vysokonapěťová elektrická vedení, vysokonapěťové vysílací stanice, radarové stanice, základnové stanice mobilních telefonů, vysílací věže, hotspoty Wi-Fi, routery, zařízení Bluetooth atd.

7. Podporováno pouze v manuálním letovém režimu. Při létání v nebezpečném prostředí se doporučuje opatrnost.

8. V současné době dostupné pouze při zakoupení DJI Mavic 3 Enterprise Series.

GEOTRONICS Praha, s. r. o.

Pikovická 11
147 00 Praha 4

IČO : 480 27 014
DIČ: CZ48027014

Tel: +420 735 759 369

info@bezpilotne.cz

Provozní­ doba:

Pondělí - Pátek
8:00 - 16:30