P4 MULTISPEKTRÁLNÍ

Inteligentní cílená akce

Sbírejte přesná data pomocí P4 multispektrální. Vysoce přesného dronu s integrovaným multispektrálním zobrazovacím systémem vytvořeným pro zemědělské mise, monitorování životního prostředí a další.

 

  • RTK modul

 

  • Živý NDVI náhled

  • TimeSync

 

  • Multispektrální zobrazovací systém

 

Získejte okamžitou informaci o zdraví plodin

P4 multispektrální konsoliduje proces sběru dat a tím umožňuje nahlédnout do zdraví rostlin a vegetace. Společnost DJI vytvořila tuto platformu s typickými DJI standardy, včetně maximálního času letu 27 minut a přenosového dosahu až 7 km* se systémem OcuSync.

 

Nahlédněte pod povrch

Sběr snímků pro zemědělské účely je nyní jednodušší a efektivnější než kdykoli předtím díky vestavěnému stabilizovanému zobrazovacímu systému, který shromažďuje komplexní soubory dat hned po vybalení. Získejte přístup ke snímkům pořízeným RGB kamerou a multispektrálním kamerovým polem s pěti kamerami pokrývajícími modré, zelené, červené, červené okraje a blízké infračervené pásmo – vše s rozlišením 2 MPix s globální závěrkou, na 3osém stabilizovaném gimbalu.

 

Bezpečnost a spolehlivost

Šifrování AES-256

Šifrování AES-256 zabezpečuje váš přenos dat, takže si můžete být jisti, že vaše citlivé informace zůstanou v bezpečí.

Vyhýbání se překážkám

Robustní FlightAutonomy systém s předními, spodními a horními senzory detekuje překážky a automaticky se jim vyhýbá. Zároveň umožňuje přesný vzlet i přistání.

Poziční světla proti kolizím

Drony této série jsou vybaveny novými horními a dolními pozičními světly pro viditelnost v noci nebo za zhoršených světelných podmínek. Tím pomáhají bránit případným kolizím.

DJI AirSense

Vestavěný ADS-B přijímač a technologie DJI AirSense zvyšují bezpečnost ve vzdušném prostoru díky automatickému poskytování informací o okolních letounech a helikoptérách v reálném čase. 

 

Integrovaný spektrální senzor slunečního světla pro přesné výsledky

Integrovaný spektrálního senzor slunečního světla v horní části dronu zachycuje sluneční záření, čímž maximalizuje přesnost a konzistenci sběru dat v různých denních dobách. V kombinaci s dodatečně zpracovanými daty pomáhají tyto informace získat nejpřesnější výsledky NDVI.

Významná data k dispozici

Pouhé letecké snímky profesionálům, kteří chtějí vědět víc, nestačí. Přepněte mezi předběžnou analýzou indexu normalizovaného rozdílu vegetace (NDVI) a živým zdrojem RGB a okamžitě si zobrazte, kde je třeba vaše pozornost, abyste se mohli rychle rozhodnout o dalších opatřeních.

 

Centimetrová přesnost

Získejte přesné a aktuální údaje o poloze snímků zachycených všemi šesti fotoaparáty v reálném čase pomocí systému TimeSync vyvinutého společností DJI, který poskytuje přesná měření na centimetrové úrovni. Systém TimeSync nepřetržitě zarovnává regulátor letu, RGB a multispektrální kamery, modul RTK a fixuje data o poloze do středu CMOS, čímž zajišťuje, že každá fotografie získá nejpřesnější metadata. Všechny kamery procházejí přísným kalibračním procesem, kde se měří radiální a tangenciální zkreslení objektivu. Shromážděné parametry zkreslení jsou uloženy do metadat každého obrázku. To umožňuje dodatečné přizpůsobení softwaru pro následné zpracování na míru každému uživateli.

 

Kompatibilita s D-RTK 2 a NTRIP

Povyšte polohovou přesnost na centimetrovou RTK použitím Phantom 4 multispektrální spolu s mobilní GNSS referenční stanicí D-RTK 2 (i bez nutnosti připojení k internetu), nebo pomocí klienta NTRIP (GNSS korekční údaje RTCM jsou v tomto případě přenášeny pomocí internetového připojení), případně uložte data satelitního pozorování pro použití pomocí postprocesní kinematiky (PPK).

 

Začátek inteligentních zemědělských misí

Plánujte lety

Provádějte automatizované mise a spravujte údaje o letu pomocí aplikace GS PRO – špičkové aplikace společnosti DJI pro plánování letů pro operační systém iOS.

Nasnímejte data

Efektivně pořiďte multispektrální snímky napříč velkou oblastí pomocí Phantom 4 multispektrální a získejte okamžitý přehled problémových míst.

Analyzujte data

Snadno pořiďte letecká data a proveďte jejich zpracování s použitím specifických metrik a parametrů pro získání požadovaných výsledků na zdraví plodin.

Jednejte na základě dat

Proveďte cílené ošetření v oblastech, které vyžadují pozornost na základě přesných údajů z dronu.

Aplikace

Precizní zemědělství

Během celého vegetačního období mohou být multispektrální snímky užitečné pro profesionály poskytováním informací neviditelných pro lidské oko napříč světelným spektrem. Díky přístupu k těmto údajům a následně získaným vegetačním indexům, jako jsou NDRE a NDVI, mohou zemědělci provádět včasná, kvalifikovaná rozhodnutí o ošetření plodin, snižovat náklady, šetřit zdroje a maximalizovat výnosy.

 

Monitorování a inspekce životního prostředí

Rutinní kontroly a obhospodařování plodin mohou být inteligentnější a efektivnější při používání multispektrálního Phantom 4 – využívejte jeho víceúčelové pohledy na sledování stavu lesů, měření biomasy, mapování břehů nebo údržbu pobřežní vegetace při ochraně stanovišť nebo ekosystémů a ještě mnohem více.

* Bez překážek, bez rušení, pokud je v souladu s FCC. Specifikace maximálního dosahu letu je závislá na síle a odolnosti rádiového spojení. Pokud není povoleno jinak, vždy létejte s dronem na dohled.

Geotronics Praha, s. r. o.

Pikovická 11
147 00 Praha 4

IČO : 480 27 014
DIČ: CZ48027014

Tel: +420 296 801 186
Fax: +420 296 801 185

info@bezpilotne.cz

Provozní­ doba:

Po - Pá
8:00 - 16:30