Byla představena nová verze eMotion 3.10, která přináší aktualizované uživatelské rozhraní a PPK řešení pro multispektrální data.

Nejnovější aktualizace eMotion je zde. Přidává PPK řešení pro multispektrální data a aktualizované uživatelské rozhraní, které ještě více usnadňuje navigaci a používání softwaru pro plánování letů senseFly eMotion.

Multispektrální PPK

Ve verzi eMotion 3.9 byl přidán šifrovací standard AES-256 a multispektrální podpora RTK pro uživatele MicaSense RedEdge-MX. Nyní 3.10 přináší ještě více pohodlí díky plné podpoře PPK řešení pro multispektrální data.

Aktualizované uživatelské rozhraní

Snadné použití a intuitivnost jsou dvě charakteristiky, které jsou často spojovány s eMotion. V nejnovější aktualizaci je k nim přidáno další vylepšení uživatelského rozhraní eMotion.

V eMotion 3.10 budou uživatelé uvítáni novým bílým pozadím, jasnějším rozvržením panelu dronu, ovládací lištou a zjednodušenými ikonami, které ještě více usnadní navigaci a provádění mapovacích misí.

Chcete se dozvědět více o senseFly eBee X, kompatibilním užitečném zařízení nebo softwaru pro plánování letů eMotion? Kontaktujte nás ještě dnes.