eBee X prémiový balíček

Použijte váš starý dron senseFly protiúčtem a získejte nové eBee X s prémiovým balíčkem.

Nyní je skvělý čas získat velkou slevu při přechodu na eBee X.

Využijte nabídku na použití vašeho starého dronu senseFly protiúčtem a získejte slevu 110 000 Kč z ceny prémiového balíčku eBee X.

Jaké drony je možné použít protiúčtem?

Co je součástí prémiového balíčku?

eBee X mapovací dron

eBee X je navrženo tak, aby splnilo všechny vaše potřeby v oblasti geodézie a mapování, ať už je Váš projekt malý nebo rozsáhlý, jednoduchý nebo složitý.

eBee X vám pomůže „mapovat bez omezení“ tím, že zvýší kvalitu, efektivitu a bezpečnost sběru dat.

senseFly batoh

Nový batoh senseFly je chytrý a odolný způsob, jak přenášet vše, co potřebujete k přepravě nového eBee X do terénu a zpět.

Tento lehký a mimořádně přenosný batoh má dostatek úložných prostor pro váš dron a jeho příslušenství od náhradních baterií až po notebook. Při plném naložení váží zhruba 10 kg.

Prémiový senzor senseFly dle Vašeho výběru

Díky široké škále vyměnitelných kamer je eBee X vhodný pro jakoukoli práci – od průzkumu dolů a složitých stavenišť až po analýzu zdravotního stavu plodin a reakci na katastrofy.

Abyste měli k dispozici tu nejlepší kameru optimalizovanou pro použití ve Vašem dronu, zahrnuje tato nabídka jeden prémiový senzor senseFly podle Vašeho výběru: Aeria X / S.O.D.A. 3D / RedEdge-MX / Duet T / Duet M.

Aktivace RTK/PPK

Pro plné využití potenciálu nového zařízení eBee X nabízíme vysoce přesnou technologii RTK/PPK na vyžádání pro dosažení absolutní přesnosti až 1,5 cm – bez pozemních kontrolních bodů.

Certifikované školení pilota

Základem úspěšného provozu dronů je řádný výcvik pilotů.

V ceně je zahrnut roční přístup k online školení a programu senseFly Certified Operator, který vám pomůže zajistit, abyste ze svého nového dronu eBee X vytěžili maximum – od prvního spuštění.

Tato limitovaná akce platí do 30. září 2021.