WingtraOne GEN II

 

Mapovací dron pro rychlé a přesné fotogrammetrické údaje

Mapujte rychleji

 

Jedinečná sada funkcí systému WingtraOne vám umožní minimalizovat čas strávený létáním a udělat více práce, ať už jde o další projekt v terénu nebo analýzu dat v kanceláři.

61 MP kamera

WingtraOne může létat výše než drony omezené na kamery s rozlišením 20 MP, takže na každém snímku zachytíte více území, více detailů a s větší plochou za let.

Efektivní let pevného křídla

Let rychlostí 16 m/s po dobu až 59 minut pro velké pokrytí.

Již žádné GCP,
jen kontrolní body

Díky vestavěnému vysoce přesnému přijímači PPK GNSS již nemusíte vytyčovat pozemní vlícovací body (GCP). K ověření kvality mapy můžete použít pouhé tři kontrolní body.

Nižší překryv snímků

Vysoce kvalitní optika znamená, že můžete spolehlivě rekonstruovat mapu i při nižších překryvech. To znamená více pokrytého terénu na jednu letovou linii a maximální pokrytí na jeden let.

Mapujte více

 

Ať už se jedná o dálnici, průmyslový komplex nebo důl, můžete se nyní pustit do velkých projektů, které dříve nebylo možné mapovat pomocí dronu. A zabere vám to jen pár hodin.

Maximální pokrytí na jeden let
při 1,2 cm/px GSD

WingtraOne RGB61 II
61 MP kamera
310 ha
při výšce 120 m

Další drony s pevnými křídly
20MP kamera
70 ha
při výšce 57 m

Multikoptérové drony
20MP kamera
8 ha
při výšce 44 m

Mapujte kdekoliv

 

Díky své konstrukci VTOL může WingtraOne vzlétnout a přistát téměř kdekoli – dokonce i v omezených prostorách nebo na nerovném terénu. Proto můžete sbírat data i tam, kde to jiné drony nedokážou.

Kvalita dat, která vás odliší

 

Spolu s multifrekvenčním PPK GNSS přijímačem a 61Mpx snímačem poskytuje WingtraOne nejlepší absolutní horizontální přesnost ve své třídě, a to až 1 cm (0,4 palce) bez GCP.*

Absolutní horizontální přesnost až 1 cm*

GSD až 0,7 cm/px

*Při použití fotoaparátu Sony RGB61 nebo RX1R II a modulu PPK. Této úrovně přesnosti lze dosáhnout za optimálních podmínek, na tvrdém povrchu, s použitím dobře zavedené základnové stanice nebo korekčních dat ze sítě CORS. Výsledky lze ověřit pomocí vysoce přesných kontrolních bodů.

Spolehlivý pracovní nástroj

Bez ohledu na podmínky pracuje WingtraOne bezpečně a trvale poskytuje vysoce kvalitní data.

Navržena ve Švýcarsku

WingtraOne je navržena a montuje se ve Švýcarsku. Demonstruje ostré výsledky – i ve větru – podpořené prediktivní autodiagnostikou a automatickými bezpečnostními bkontrolami.

Snižte náklady

Rychlejší sběr dat a rozšířené pokrytí znamená méně lidí v terénu na kratší dobu. To snižuje náklady na člověkohodiny spojené s pořízením dat.

GEOTRONICS Praha, s. r. o.

Pikovická 11
147 00 Praha 4

IČO : 480 27 014
DIČ: CZ48027014

Tel: +420 735 759 369

info@bezpilotne.cz

Provozní­ doba:

Pondělí - Pátek
8:00 - 16:30