Představujeme Vám senseFly eBee X s MicaSense RedEdge-MX

Nový snímač pro ještě širší využití v zemědělství – Senzor, který nedělá kompromisy, nyní v dronu pro mapování bez limitů

senseFly eBee X je špičkový dron typu křídlo, který poskytuje jeho uživatelům po celém světě kvalitní, vysoce efektivní a zároveň bezpečný sběr dat. Nyní dále zvyšujeme schopnosti eBee X a jeho možnosti „mapovat bez omezení“ rozšířením univerzální řady dostupných senzorů o multispektrální kameru MicaSense RedEdge-MX.

MicaSense RedEdge-MX je robustní, vestavný profesionální multispektrální senzor. Multispektrální senzory snímají červenou, zelenou, modrou, blízkou infračervenou a červenou okrajovou část spektrálního pásma. Data z jediného náletu mohou být použita pro generování snímků v pravých barvách, základních vegetačních indexů vitality plodin, ale i pokročilých analytických úloh, jako je identifikace květů a detekce plevele.

V kombinaci s odolným designem je RedEdge-MX výkonným multispektrálním senzorem.

Senzor MicaSense RedEdge-MX je dostupný včetně kitu pro integraci kamery do těla eBee X, senzoru osvitu DLS 2 a panelu pro kalibraci odrazivosti.

Integrační kit pro eBee X se dá pořídit i samostatně, pro zákazníky kteří MicaSense RedEdge-MX již vlastní a chtěli by ho osadit do dronu, který nabízí daleko vyšší efektivitu a mnohem větší pokrytí na jeden let než multirotorové systémy.

Zaujal Vás nový senzor senseFly? Neváhejte se na nás obrátit s Vašimi dotazy, rádi Vám poskytneme více informací.

 

+420 296 801 186